View Single Post
Old February 5, 2010, 02:37 PM   #10
IllinoisCoyoteHunter
Senior Member
 
Join Date: December 23, 2008
Location: Southern Illinois
Posts: 1,505
It's more messy to make your own. I haven't figured it up in a while. At $1.65 per stick it is hard to wanna make the mess or go out and buy the ingredients. To each their own.
__________________
~~IllinoisCoyoteHunter~~

~NRA LIFE MEMBER~
~NRA CERTIFIED INSTRUCTOR~
IllinoisCoyoteHunter is offline  
 
Page generated in 0.04167 seconds with 7 queries